جلسه مشترک مدیران کل و روسای واحدهای تابعه اوقاف و امور خیریه و ثبت اسناد و املاک استان زنجان با حضور مدیران کل و معاونان ایشان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان زنجان در این جلسه که با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در دردفتر مدیرکل ثبت استان برگزار شد حجت الاسلام کرمی مدیرکل اوقاف استان از تلاشهای کارکنان و مدیریت ثبت استان و ادارات ثبت تابعه در صدور اسناد مالکیت موقوفات قدردانی نمود.
در ادامه ناصری آذری مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان زنجان ضمن ارائه آماری از اسناد مالکیت صادره برای موقوفات در سطح استان و کسب رتبه دوم کشوری در میزان رشد صدور اسناد مالکیت موقوفات، با اشاره به جلسات قبلی با اداره اوقاف استان ضمن اشاره به کاهش تقاضای صدور سند از طرف آن اداره گفت: به کلیه پرونده¬های تشکیل و تکمیل شده¬ی موقوفات و بقاع متبرکه در واحدهای ثبتی استان سند مالکیت صادر گردیده و دستورات لازم برای رسیدگی به تقاضاهای واصله از طریق ادارات اوقاف شهرستان-ها صادر شده است و در اکثریت قریب به اتفاق منجر به نتیجه گردیده است.
در ادامه جلسه ضمن بررسی موانع و مشکلات موجود در شهرستانهای مختلف راهکارهای مناسب از طرف مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان ارائه گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مهم