به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان زنجان محمدرضا حسنی به عنوان سرپرست اداره ثبت اسناد و املاک ناحیه 2 زنجان منصوب شد. حسنی که پیش از این سابقه ریاست واحدهای ثبتی خدابنده، ماهنشان و ایجرود را داشت طی حکمی از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به این پست منصوب گردید.

نادر ناصری آذری مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان در جلسه ­ای خصوصی که در دفتر رئیس ثبت ناحیه 2 زنجان برگزار گردید از زحمات ابراهیم اکبری رئیس سابق این ناحیه ثبتی تقدیر نمود و ضمن معرفی محمدرضا حسنی به سرپرستی این اداره رهنمودهای لازم در جهت پیشبرد اهداف و سیاست های سازمان را ارائه نمود. 

در قسمتی از این ابلاغ آمده است: انتظار دارد با سرلوحه کار قراردادن رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در راستای اهداف و برنامه های راهبردی سازمان و همگام با خط مشی ها و تدابیر متخذه و با استفاده موثر از منابع و امکانات موجود و اهتمام بر برنامه ریزی در انجام کلیه فعالیتها، سازماندهی نیروی انسانی و بهره گیری از فناوریهای نوین، زمینه لازم برای ارائه خدمات مطلوب توام با سرعت و دقت به مراجعین را ضمن همراهی و همکاری کامل با مدیرکل محترم فراهم نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مهم